KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278252
nr 1427 8252
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Park, Monogramsignerad. Olja på pannå, 40x29, yttermått inklusive ram: 44x33
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:55:19
100 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg